Przedstawiciel handlowy

Jeżeli jesteś gotowa lub gotowy do aktywnego szukania nowego Klienta, nie boisz się bezpośrednich kontaktów jak i prowadzenia rozmów on-line, posiadasz nieugiętość w swoich działaniach, wykazujesz się kulturą osobistą i poczuciem humoru, a ponadto umiesz sprzedawać do Klienta Biznesowego, ta praca może Cię zainteresować!

Toshiba Tec Poland SA poszukuje przedstawiciela handlowego do działu Sprzedaży Bezpośredniej.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (B2B) i ich profesjonalna obsługa,
  • Negocjowanie warunków sprzedaży, przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji,
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości obsługi nowych, jak i obecnych Klientów biznesowych, zgodnie z obowiązującymi w Toshiba standardami,
  • Realizacja planów sprzedażowych i marżowych,
  • Planowanie oraz raportowanie swoich działań,

Wymagania:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w zakresie aktywnej sprzedaży w kanale bezpośrednim w sektorze B2B,
  • Zrozumienie zagadnień związanych z infrastrukturą IT klientów B2B,
  • Doświadczenie w sprzedaży drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, aplikacji oraz rozwiązań IT,
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu sprzedaży komputerów, serwerów oraz urządzeń klasy Digital Signage,
  • Biegła znajomość oprogramowania biurowego (MS Office),
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z Klientami,
  • Znajomość technik sprzedaży bezpośredniej,
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów biznesowych,
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących, kreatywność, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy i starannego wykonywania zadań w trybie zdalnym / home office,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szkolenie wstępne i produktowe,
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów sprzedaży,
  • Pracę w dynamicznym zespole, w międzynarodowej organizacji,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym laptop, telefon i samochód służbowy.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • PPK – 4%,
  • Praca zdalna / home office,
  • Praca w doświadczonym zespole,
  • Dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Data publikacji:
12 kwiecień 2022 r.

Miejsce pracy:
Trójmiasto /
Region północnej Polski
Wrocław /
Region południowo-zachodniej Polski
Katowice /
Region południowej Polski

Typ kontraktu:
Umowa o pracę

Godziny pracy:
Pełny etat

Kontakt:
Toshiba TEC Poland S.A.
ul. Mineralna 15a
02-274 Warszawa
praca@toshibatec-ttp.com
tel. +48 22 5360600

Toshiba Tec Poland zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: praca@toshibatec-ttp.com

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

O firmie:

Toshiba Tec Poland S.A. od roku 2005 jest na terenie Polski jedynym oficjalnym przedstawicielem TOSHIBA TEC CORPORATION, światowego lidera w produkcji urządzeń wielofunkcyjnych.

Jej korzenie w biznesie kopiowania i drukowania sięgają początku lat dziewięćdziesiątych. Toshiba Tec Poland bazując na wieloletnim doświadczeniu oferuje produkty, rozwiązania oraz usługi z dziedziny szeroko pojętej automatyki biurowej. Są to drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, specjalizowane drukarki kodów kreskowych oraz rozwiązania programowe, pozwalające na łatwą integrację urządzeń Toshiba w środowisku Klienta.

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań począwszy od kontroli kosztów i kontroli dostępu, przez zarządzanie dokumentami, ich edycję aż po archiwizację. Nasze aplikacje i systemy wspierają obiegi dokumentowe w różnych obszarach działalności firmy. Skupiamy się przede wszystkim na automatyzacji procesów biznesowych i kontroli kosztów wraz z ich obniżaniem.

W naszej ofercie znajdują się także rozwiązania z zakresu IT, takie jak serwery, firewalle, systemy DLP oraz rozwiązania klasy Digital Signage.